shadow

Berikut senarai calon BN Perak yang bertanding mengikut kerusi Parlimen dan DUN pada PRU-13:

P054: Grik- Datuk Hasbullah Osman
N01: Pengkalan Hulu- Aznel Ibrahim
N02: Temengor- Salbiah Mohamed

P055: Lenggong- Datuk Shamsul Anuar Nasarah
N03: Kenering- Datuk Mohd Tarmizi Idris
N04: Kota Tampan- Datuk Saarani Mohamad

P056: Larut- Datuk Hamzah Zainuddin
N05: Selama- Datuk Mohamad Daud Mohd Yusoff
N06: Kubu Gajah- Ahmad Hasbullah Alias
N07: Batu Kurau- Dr Muhammad Amin Zakaria

P057: Parit Buntar- Mua’amar Gaffadi Jamal Jamaluddin
N08: Titi Serong- Abu Bakar Mat Ali
N09: Kuala Kurau- Mohd Salleh Mat Disa

P058: Bagan Serai- Dr Noor Azmi Ghazali
N10: Alor Pongsu- Datuk Sham Mat Sahat
N11: Gunung Semanggol- Zulkarnain Ismail
N12: Selinsing- Sharudin Ahmad

P059: Bukit Gantang- Datuk Ismail Safian
N13: Kuala Sepetang- Loh Swee Eng
N14: Changkat Jering- Datuk Rosli Husin
N15: Trong- Dr Zabri Abdul Wahid

P060: Taiping- Datuk Tan Lian Hoe
N16: Kamunting- Datuk Mohammad Zahir Abd Khalid
N17: Pokok Assam- Ho Cheng Wang
N18: Aulong- Soo Kay Peng

P061: Padang Rengas- Datuk Seri Mohamed Nazri Abd Aziz
N19: Chenderoh- Zainun Mat Nor
N20: Lubuk Merbau- Datuk Siti Salmah Mat Jusak

P062: Sungai Siput- Datuk S Devamany
N21: Lintang- Datuk Zolkafly Harun
N22: Jalong- Liew Yew Aw

P063: Tambun- Datuk Seri Ahmad Husni Hanadzlah
N23: Mohamad Ziad Mohamed
N24: Datuk Aminuddin Md Hanafiah

P064: Ipoh Timur- Kathleen Wong Mei Yin
N25: Canning- Ceylyn Tay Wei Lung
N26: Tebing Tinggi- Tony Khoo Boon Chu
N27: Pasir Pinji- Tong Fah Chong

P065: Ipoh Barat- Dr Cheng Wei Yee
N28: Bercham- Liew Huey Shan
N29: Kepayang- Chang Kok Aun
N30: Buntong- Sivaraj A/l Chandran

P066: Batu Gajah- Loo Thin Tuck
N31: Jelapang- Mokan A/L Supramaniam
N32: Menglembu- Loo Gar Yen
N33: Yip Sze Choy

P067: Kuala Kangsar- Datuk Wan Mohamad Khairil Anuar Wan Ahmad
N34: Bukit Chandan- Maslin Sham Razman
N35: Manong- Mohamad Kamil Shafie

P068: Beruas- Datuk Chang Ko Youn
N36: Pengkalan Baharu- Datuk Abd Manap Hashim
N37: Pantai Remis- Koh Ser Yun

P069: Parit- Datuk Mohd Zaim Abu Hassan
N38: Belanja- Drs Mohd Nizar Zakaria
N39: Bota- Datuk Nasaruddin Hashim

P070: Kampar- Datuk Lee Chee Leong
N40: Malim Nawar- Chang Gwo Chyang
N41: Keranji- Daniel Wa Wai How
N42: Tualang Sekah- Nolee Ashilin Mohammed Radzi

P071: Gopeng- Datuk Tan Chin Meng
N43: Sungai Rapat- Datuk Hamidah Osman
N44: Simpang Pulai- Chang Kon You
N45: Teja- Yew Sau Kham

P072: Tapah- Datuk M Saravanan
N46: Chenderiang- Datuk Dr Mah Hang Soon
N47: Ayer Kuning- Datuk Samsudin Abu Hassan

P073: Pasir Salak- Datuk Tajuddin Abdul Rahman
N48: Sungai Manik- Datuk Zainol Padzi Paharuddin
N49: Kampung Gajah- Abdullah Fauzi Ahmad Razali

P074: Lumut- Datuk Seri Kong Cho Ha
N50: Sitiawan- Ting Tai Fook
N51: Pasir Panjang- Rashidi Ibrahim
N52: Pangkor- Datuk Seri Dr Zambry Abd Kadir

P075: Bagan Datoh- Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi
N53: Rungkup- Datuk Shahrul Zaman Yahya
N54: Hutan Melintang- Supramaniam A/L Ramalingam

P076: Teluk Intan- Datuk Mah Siew Keong
N55: Pasir Berdamar- Datuk M Kayveas
N56: Changkat Jong- Mohd Azhar Jamaluddin

P077: Tanjung Malim- Datuk Seri Ong Ka Chuan
N57: Sungkai- Goh Kim Swee
N58: Slim- Datuk Khusairi Abd Talib
N59: Behrang- Datuk Rusnah Kassim

Comments

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>